STRONA GŁÓWNA

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły

O patronce szkoly

Co nas wyróżnia

Dokumenty szkolne

 

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja i obsługa

 

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski

Klasy

Najlepsi uczniowie

Plan lekcji

Zastępstwa

Podręczniki

Publikacje nauczycieliWybitni absolwenci

Nasza twórczość

 

DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Regulaminy

Zebrania

"Szkoła Marzeń"

 

Z ŻYCIA SZKOŁY

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarium imprez

Zajęcia pozalekcyjne

Zespoły wyrównawcze

Konkursy

Wycieczki

Sport

Galeria

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE PROWADZONE PRZEZ NAUCZYCIELI

GIMNAZJUM W WYRZYSKU w roku szkolnym 2016/2017

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj prowadzonych zajęć

Dzień tygodnia

Godziny

1.

Joanna Berndt

kółko geograficzne

zajęcia wyrównawcze

zajęcia wyrównawcze

wtorek

wtorek

piątek

1515 – 1600

745 – 815

745 – 815

2.

Izabela Duszczak

zajęcia dydaktyczno –  wyrównawcze

zajęcia rozwijające

zajęcia rozwijające

wtorek

poniedziałek

wtorek

1515 – 1600

730 – 815

730 – 815

3.

Adam Dziamara

ćwiczenia ogólnorozwojowe na siłowni

środa

1510 – 1640

4.

Sławomir Gajdziński

SKS

poniedziałek

1515 – 1600

5.

Anna Gallas-Ślepecka

zajęcia przygotowujące do egzaminu

konsultacje (zajęcia wyrównawcze)

konsultacje

poniedziałek

środa

piątek

1515 – 1600

750 – 815

750 – 815

6.

Benedykta Holc

zajęcia wyrównawcze

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

czwartek

830 – 915

755 – 825

7.

Anna Hoppe

kółko matematyczne kl. I

kółko matematyczne kl. II

zajęcia wyrównawcze klasy II

zajęcia wyrównawcze klasy I

wtorek

czwartek

poniedziałek

środa

750 – 825

750 – 825

1515 – 1600

1515 – 1600

8.

Katarzyna Jaśkiewicz

zajęcia wyrównawcze

zajęcia przygotowujące do egzaminu

wtorek

piątek

1515 – 1600

1420 – 1505

9.

Michał Kozimor

zajęcia wyrównawcze

zajęcia rozwijające

konsultacje

konsultacje

poniedziałek
wtorek

środa

piątek

1515 – 1600

1515 – 1600

800 – 820

800 – 820

10.

Agnieszka Mela - Kartosz

zajęcia wyrównawcze

zajęcia rozwijające

wtorek

czwartek

745 – 815

745 – 815

11.

Monika Nawrocka - Paluszkiewicz

kółko chemiczne

zajęcia dodatkowe z chemii

czwartek

piątek

1510 – 1555

740 – 825

12.

Anna Nowicka

zajęcia przygotowujące do egzaminu

zajęcia wyrównawcze

wtorek

czwartek

1510 –1555

735 – 820

13.

Beata Nowicka

kółko biologiczne

zajęcia wyrównawcze

zajęcia rozwijające

wtorek

czwartek

czwartek

1515 – 1600

1515 – 1600

730 – 815

14.

Marek Nowicki

zajęcia rozwijające

zajęcia wyrównawcze

wtorek

czwartek

1515 –1600

1515 –1600

15.

Jacek Onoszko

zajęcia rozwijające

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

poniedziałek

środa

1515 – 1600

1515 – 1600

16.

Łukasz Sadłowski

SKS - piłka nożna, ręczna, halowa

czwartek

1515 – 1600

17.

Ryszard Sell

kółko samorządowe

zajęcia dodatkowe z historii

zajęcia dodatkowe z historii

zajęcia dodatkowe z historii

poniedziałek

poniedziałek

środa

piątek

1510 – 1555

750 – 820

750 – 820

830 – 915

18.

Aleksandra Walczak

zajęcia wyrównawcze

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

czwartek

1510 – 1555

1510 – 1555

19.

Lidia Troczyńska

kółko kulinarne

zbiórka harcerska

wtorek

poniedziałek

1515 – 1600

1510 – 1610

20.

Małgorzata Wilczyńska

zajęcia wyrównawcze kl. III

zajęcia wyrównawcze kl. II

wtorek

środa

830 – 915

1515 – 1600

21.

Anna Kozimor

kółko teatralne

zajęcia wyrównawcze dla kl. III

zajęcia wyrównawcze

zajęcia wyrównawcze

zajęcia wyrównawcze

piątek

poniedziałek

środa

wtorek

czwartek

1515 – 1600

1515 – 1600

1515 – 1600

730 – 815

730 – 815

22.

Lidia Sroka

zajęcia wyrównawcze

kółko matematyczne

zajęcia rozwijające (doraźne)

poniedziałek

środa

czwartek

1515 – 1600

1515 – 1600

730 – 815

23.

Kornelia Kwasińska

wolontariat

czwartek

piątek

1505 – 1535

1505 –1535

24.

Sławomir Nowak

piłka siatkowa

ćwiczenia na siłowni

środa

czwartek

1510 – 1600

1510 – 1600

25.

Hubert Zdrenka

zajęcia wyrównawcze

zajęcia dodatkowe

czwartek

poniedziałek

1515 – 1600

730 – 815