STRONA GŁÓWNA

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły

O patronce szkoły

Co nas wyróżnia

Dokumenty szkolne

 

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja i obsługa

 

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski

Klasy

Najlepsi uczniowie

Plan lekcji

Zastępstwa

Podręczniki

Publikacje nauczycieliWybitni absolwenci

Nasza twórczość

 

DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Regulaminy

Zebrania

"Szkoła Marzeń"

 

Z ŻYCIA SZKOŁY

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarium imprez

Kółka zainteresowań

Zespoły wyrównawcze

Konkursy

Wycieczki

Sport

Galeria

 

NAJLEPSZE WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO W HISTORII GIMNAZJUM

IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WYRZYSKU

 

2002 ROK      5 6 MAJA

1. miejsce

Adam Jagielski                

92 pkt. (46+46)

2. miejsce

Anna Bosak                   

88 pkt. (47+41)

3. miejsce

Cezary Masalski              

86 pkt. (44+42)

4. miejsce

Wojciech Wilk

85 pkt. (42+43)

5. miejsce

Dawid Brzeziński

84 pkt. (42+42)

6. miejsce

Agata Brożek

83 pkt. (44+39)

7. miejsce

Łukasz Janowski

82 pkt. (44+38)

8. miejsce

Agata Fąs

81 pkt. (44+37)

2003 ROK      8 9 MAJA

1. miejsce

Michalina Panfil              

93 pkt. (46+47)

2. miejsce

Jakub Pikulik                   

Marcin Żakowski             

86 pkt. (40+46)

86 pkt. (41+45)

3. miejsce

Gabriela Gaca                 

85 pkt. (44+41)

4. miejsce

Justyna Gaitkowska

84 pkt. (42+42)

5. miejsce

Michał Pepliński

82 pkt. (40+42)

6. miejsce

Agnieszka Janicka

81 pkt. (41+40)

7. miejsce

Agata Krasocka

Monika Ksobiech

80 pkt. (42+38)

80 pkt. (43+37)

2004 ROK     5 6 MAJA

1. miejsce

Bożena Malczewska         

88 pkt. (45+43)

2. miejsce

Jan Konieczny                  

Bartłomiej Lach                 

87 pkt. (42+45)

87 pkt. (38+49)

3. miejsce

Monika Nowak                  

84 pkt. (39+45)

4. miejsce

Izabela Mocek

82 pkt. (40+42)

5. miejsce

Urszula Brzezińska

Dominika Kość

81 pkt. (40+41)

81 pkt. (42+39)

6. miejsce

Krystian Nowak

81 pkt. (36+45)

2005 ROK     26 27 KWIETNIA

1.miejsce

Kinga Grabowska              

93 pkt. (45+48)

2. miejsce

Mateusz Święch               

Katarzyna Tomasz            

88 pkt. (44+44)

88 pkt. (46+42)

3. miejsce

Joanna Chałabiś               

Dawid Kozik                     

Danuta Onoszko               

84 pkt. (45+39)

84 pkt. (41+43)

84 pkt. (36+48)

4. miejsce

Monika Wikariak

82 pkt. (45+37)

5. miejsce

Mateusz

81 pkt. (41+40)

6. miejsce

Gizela Czyż

80 pkt. (40+40)

 2006 ROK   26 27 KWIETNIA

1. miejsce

Marta Mrotek                  

86 pkt. (43+43)

2. miejsce

Natalia Gogol                  

84 pkt. (45+39)

3. miejsce

Jolanta Bielicka               

Kornelia Tamas               

83 pkt. (45+38)

83 pkt. (39+44)

4. miejsce

Dawid Stęposz

81 pkt. (36+45)

5. miejsce

Dariusz Szymański

80 pkt. (31+49)

 2007 ROK   24 25 KWIETNIA

1. miejsce

Dominik Charczun                 

99 pkt. (49+50)

2. miejsce

Adrianna Tuchalska                 

97 pkt. (47+50)

3. miejsce

Marcin Haufa                          

92 pkt. (46+46)

4. miejsce

Krzysztof Wegner

89 pkt. (43+46)

5. miejsce

Karolina Sowińska

87 pkt. (42+45)

6. miejsce

Filip Januszewski

86 pkt. (44+42)

7. miejsce

Mateusz Marcinkowski

84 pkt. (45+39)

8. miejsce

Marta Wojciechowska

Piotr Staszewski

Przemysław

Patrycja Ścigaj

Marcin Ziółkowski

83 pkt. (43+40)

83 pkt. (42+41)

83 pkt. (44+39)

83 pkt. (39+44)

83 pkt. (42+41)

9. miejsce

Michał Mokszan

82 pkt. (37+45)

10. miejsce

Paweł Śmiechowski

Karolina Kowalska

Marcin Szczypka

81 pkt. (38+43)

81 pkt. (40+41)

81 pkt. (42+39)

 2008 ROK   22 23 KWIETNIA

1. miejsce

Klaudia Tadych

94 pkt. (47+47)

2. miejsce

Honorata Makoś

93 pkt. (47+46)

3. miejsce

Magdalena Bednarek

Zuzanna Sobczak

91 pkt. (46+45)

91 pkt. (46+45)

4. miejsce

Łukasz Witczak

Daniel Rusiecki

Michał Wypych

89 pkt. (41+48)

89 pkt. (43+46)

89 pkt. (42+47)

5. miejsce

Agata Banaszkiewicz

88 pkt. (44+44)

6. miejsce

Sebastian Boruta

Ewelina Martin

Daria Adamska

87 pkt. (41+46)

87 pkt. (44+43)

87 pkt. (42+45)

7. miejsce

Katarzyna Walas

86 pkt. (44+42)

8. miejsce

Michalina Przysiężnik

Maciej Kułakowski

Katarzyna Bilicka

84 pkt. (39+45)

84 pkt. (42+42)

84 pkt. (43+41)

9. miejsce

Jolanta Górniak

83 pkt. (45+38)

10. miejsce

Artur Litwin

82 pkt. (39+43)

11. miejsce

Sylwia Turbiak

81 pkt. (41+40)

 2009 ROK   24 25 KWIETNIA

1. miejsce

Bartosz Kozłowski

140 /92 pkt. (44+48+48)

2. miejsce

Paulina Pikulik   

140 /91 pkt. (46+45+49)

3. miejsce

Bartłomiej Puciłowski

138 /89 pkt. (42+47+49)

4. miejsce

Ewelina Jeszka

131 /85 pkt. (40+45+46)

5. miejsce

Anna Kwaśny

131 /83 pkt. (45+38+48)

6. miejsce

Anna Haufa

128 /86 pkt.(44+42+42)

7. miejsce

Jolanta Zamiatała

128 /83 pkt. (45+38+45)

8. miejsce

Andrzej Mrotek       

125 /87 pkt. (39+48+38)

9. miejsce

Natalia Stranz

125 /82 pkt. (44+38+43)

10. miejsce

Rafał Tuchalski

125 /77 pkt. (36+41+48)

11. miejsce

Kinga Bratkowska

123 /83 pkt. (41+42+40)

12. miejsce

Marek Pikulik

123 /83 pkt. (41+42+40)

13. miejsce

Patryk Kleczka

123 /79 pkt. (38+41+44)

14. miejsce

Katarzyna Święch

121 /81 pkt. (40+41+40)

15. miejsce

Karolina Pikulik

120 /78 pkt. (40+38+42)

 2010 ROK   27 29 KWIETNIA

1. miejsce

Agnieszka Szymborska

134 /90 pkt. (40+50+44)

2. miejsce

Ewelina Nowak 

133 /89 pkt. (44+45+44)

3. miejsce

Maciej Witkowski

127 /79 pkt. (36+43+48)

4. miejsce

Ewelina Malich

124 /77 pkt. (39+38+47)

5. miejsce

Martyna Kowalska

120 /76 pkt. (45+31+44)

 2012 ROK   12 14 KWIETNIA

1. miejsce

Agata Pasternak

140 /90 pkt. (50+40+50)

2. miejsce

Ewelina Nowak 

122/81 pkt. (40+41+41)