XV REGIONALNY TURNIEJ KRĘGLARSKI

Nadnoteckie Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe „Sprawni-Razem” w Pile zorganizowało „Jubileuszowy XV Regionalny Turniej Kręglarski”. Impreza odbyła się 2 czerwca br. w kręgielni Bowling „Rodło” Piła. Celem imprezy była popularyzacja wśród zawodniczek i zawodników startujących w barwach „Sprawni- Razem” gry kręglarskiej, wdrażanie uczestników do przestrzegania zasady fair-play w czasie gry oraz kulturalnych form zachowania w miejscu rekreacji zbiorowej w czasie wolnym od zajęć szkolnych.

Współorganizatorami turnieju byli:

- Bowling „Rodło” w Pile,

- Starostwo Powiatowe w Pile,

- Urząd Miasta i Gminy Piła,

- Mc Donalds w Pile.

Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczęta. Podczas turnieju każdy zawodnik oddał 20 rzutów kulą do kręgli. W czasie zawodów panowała bardzo miła i sympatyczna atmosfera. Gimnazjum Wyrzysk reprezentowany był w kategorii uczniów młodszych przez Ewelinę Kałecką i Jarosława Kwiatkowskiego natomiast w kategorii uczniów starszych przez Iwonę Mrotek i Monikę Kałecką.

W obydwóch kategoriach zawodnicy z Wyrzyskiego Gimnazjum zajęli czołowe miejsca.

Ewelina Kałecka II miejsce                                                  Jarosław Kwiatkowski III miejsce

Iwona Mrotek III miejsce                                                        Monika Kałecka VII miejsce