POTRÓJNY SUKCES GIMNAZJALISTEK Z WYRZYSKA

W dniu 11.05.2011r. w Pile odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Lekkoatletyce. Zawody odbyły się w ramach XII Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży Powiatu Pilskiego. Organizatorem zawodów był:  Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pile. Zawodniczki z Wyrzyskiego Gimnazjum wywalczyły potrójny awans na mistrzostwa rejonowe, które odbędą się 17.05.2011r. w Złotowie. W konkurencji biegu na dystansie 1000m dziewcząt drugie miejsce zajęła Angelika Westpal.

Sztafeta Szwedzka dziewcząt w składzie: Natalia Jagła - 100m, Iga Buraczyk - 200m, Bożena Dutkiewicz - 300m, Sandra Szpott - 400m zajęły pierwsze miejsce z wynikiem 2:38:50

Najdalej skakała Iga Buraczyk. Skokiem na odległość 4.58m przypieczętowała sobie zwycięstwo w konkursie.