Dzień Sportu i piknik z okazji Dnia Dziecka

W dniu 31.05.2013r. w Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Wyrzysku  nauczyciele wychowania fizycznego: p. Adam Dziamara, p. Łukasz Sadłowski oraz p. Sławomir Nowak, jak każdego roku zorganizowali „Gimnazjalne Igrzyska Lekkoatletyczne” oraz  piknik z okazji Dnia Dziecka .

W programie imprezy znalazły się następujące  konkurencje sportowo-ruchowe: sztafeta 4x200m, rzuty osobiste do kosza, skok w dal oraz przeciąganie liny. Ta ostatnia konkurencja, jak co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów  i wzbudza niemało emocji.  Dla głodnych i spragnionych Rada Rodziców przygotowała  kiełbaski z grilla, napoje oraz słodycze.

Mimo zmiennej pogody, humory wszystkim dopisywały i zabawa była świetna. Ponad trzygodzinne zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń ruchowych, sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny dzień każdego roku szkolnego.

A oto wyniki zmagań sportowych:

MIEJSCE

KLASY I