I Gimnazjalny Konkurs Tańca „FREE STYLE”, Festiwal Piosenki Gimnazjalnej

Dnia 17 czerwca br. w naszej szkole odbył się Konkurs Tańca „Free Style” oraz Festiwal Piosenki Gimnazjalnej. Do prezentacji tanecznych zgłosiło się 8 formacji tanecznych z klas: Ib, Id, Ie, If, IIa, IIc, IIIc, IIId. Pierwszy raz od kilku lat mogliśmy podziwiać umiejętności taneczne gimnazjalistów. Jedni przygotowali profesjonalne aranżacje tańca nowoczesnego, inni połączyli dowcip kabaretowy z tańcem.

Popisy oceniało szanowne JURY, do którego zaprosiliśmy przedstawicieli z samorządów klasowych. obradom przewodniczyła p. Natalia Charczun, która czuwała nad prawidłowym podliczaniem punktów i przydzielania miejsc.

Występy taneczne przeplatały się z prezentacjami piosenek w wykonaniu utalentowanych muzycznie uczennic: Dominiki Kowalskiej z IIIf, Danuty Rycyk z IIb, Marty Paradowskiej z IIb, Patrycji kowalskiej z IIc, Roksany Remiszewskiej z Ie i Joanny Pikulik z IIIa.

Decyzją JURY w Konkursie Tańca zwyciężyły:

I miejsce klasa IIIc

II miejsce klasa IIa

III miejsce klasa IIc

Nagrodę publiczności otrzymała reprezentacja klasy IIa.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, które „finansowane były ze środków dotacji z budżetu Gminy Wyrzysk na rok 2013 - kultura”.