XVII REGIONALNY TURNIEJ KRĘGLARSKI

Nadnoteckie Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe „Sprawni Razem” już po raz siedemnasty zorganizowało turniej kręglarski. Tym razem zawody odbyły się 4 czerwca br. i połączone zostały z obchodami Dnia Dziecka.

Celem imprezy była: popularyzacja wśród zawodników startujących w barwach „Sprawni Razem” gry kręglarskiej, wdrażanie uczestników do przestrzegania zasady fair- play podczas współzawodnictwa, propagowanie wśród uczestników  kulturalnych form zachowania się w miejscu rekreacji zbiorowej w czasie wolnym, troska o rozwój koncentracji uwagi i koordynacji wzrokowo – ruchowej.

Zawody kręglarskie rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczęta.

Gimnazjum w Wyrzysku z dumą reprezentowali: Ewelina Kałecka – IV miejsce, Patryk Werner – III miejsce w kategorii młodszej oraz Anna Chrzan – V miejsce i Jarosław Kwiatkowski – VIII miejsce w kategorii starszej.

W punktacji końcowej kategorii młodszej nasi gimnazjaliści zajęli trzecie miejsce.