STRONA GŁÓWNA

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły

O patronce szkoly

Co nas wyróżnia

Dokumenty szkolne

 

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja i obsługa

Publikacje nauczycieli

 

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski

Klasy

Najlepsi uczniowie

Plan lekcji

Zastępstwa

Podręczniki

Wybitni absolwenci

Nasza twórczość

 

DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Regulaminy

Zebrania

"Szkoła Marzeń"

 

Z ŻYCIA SZKOŁY

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarium imprez

Kółka zainteresowań

Zespoły wyrównawcze

Konkursy

Wycieczki

Sport

Galeria

 

Wycieczka do Ustki

W dniach 4-6 czerwca br. uczniowie klasy IIIe naszego gimnazjum wzięli udział w wycieczce do Ustki. Kierownikiem wyjazdu młodzieży była pani Małgorzata Brzezinska a opiekunami pani Agnieszka Rummel oraz pan Sławomir Nowak.

Gimnazjaliści zatrzymali się w schronisku młodzieżowym, które znajdowało się bardzo blisko morza. Podczas pobytu  mogli spacerować plażą,  pograć w piłkę nożną lub siatkową oraz wziąć udział w maratonie filmowym zorganizowanym przez nauczycieli. Drugiego dnia trzecioklasiści z samego rana wybrali się na zwiedzanie niemieckich bunkrów z lat 30-tych, potem uczyli się strzelania z łuku. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie muzeum chleba, które z pewnością na długo zapadło w pamięci. Ostatniego dnia pobytu uczniowie wybrali się do malowniczej Doliny Charlotty, gdzie mile spędzili czas m.in. oglądając karmienie fok w tamtejszym fokarium. Uczestnicy wycieczki z żalem wracali do domu, dzieląc się wspaniałymi wrażeniami i wspomnieniami.

Wszyscy uczniowie klasy bardzo dziękują pani Małgorzacie Brzezinskiej za zorganizowanie ciekawej wycieczki, natomiast wszystkim opiekunom za opiekę i mile wspólnie spędzony czas.

                                                                                                                                   A. Witkowska IIIe