Podsumowano matematyczne zmagania

Dnia 10 czerwca br. podczas apelu porządkowego podsumowano konkursy matematyczne, które odbyły się podczas obchodów Dni matematyki. Pani dyrektor Małgorzata Charczun wręczyła dyplomy oraz słodkie upominki zwycięskim klasom. Rima Nasrullah z klasy IIIe, która zwyciężyła w konkursie "Rachmistrz" otrzymała kalkulator naukowy.

Zostały również wręczone dyplomy i książki za wysokie wyniki w konkursie "Liga Zadaniowa" następującym uczniom: Krzysztofowi Jaśkiewiczowi z klasy Ia za I miejsce, Marii Annie Wawrzyniak z klasy IIa i Krzysztofowi Martinowi z klasy IIb za II miejsce, oraz Arturowi Lisowskiemu z klasy Ia za III miejsce.

Krzysztof Jaśkiewicz I miejsce - kl. I                                      Artur Lisowski III miejsce - kl. I

Maria Anna Wawrzyniak II miejsce - kl. II                               Krzysztof Martin II miejsce - kl. II