Turniej wędkarski w Młotkówku

W dniu 12.06.2014r o godz. 9.00 na jeziorze w Młotkówku odbył się po raz kolejny „Turniej Wędkarski” Szkół Gimnazjalnych i Podstawowych z Gminy Wyrzysk o puchar Burmistrza Wyrzyska i Koła PZW w Wyrzysku. Drużyna w składzie: Iwo Odor - Ic, Marcel Sosnowski - Id, Zuzanna Łyskanowska - IIe, Mariusz Staniewski IIc i Marcin Michalski - IIIe, zajęła I miejsce w kategorii gimnazjów. W rywalizacji indywidualnej Zuzanna Łyskanowska zajęła I, Marcel Sosnowski II, a Iwo Odor III miejsce. Nagrodami były wędki, akcesoria wędkarskie i słodycze. Podkreślić należy, że drużyna naszego gimnazjum była całkowicie odświeżona i jak poprzednia zwyciężyła, natomiast Zuza była jedyną dziewczyną biorącą udział w zawodach. Zuzannie życzymy jeszcze powodzenia na Powiatowych Zawodach Wędkarskich w klasie młodzików w dniu 22.06.2014r. Opiekunem wędkarzy był p. M. Nowicki.