Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych

W dniu 15 kwietnia 2015r. odbyły się w Pile Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych. Impreza zorganizowana została przez: Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pile oraz  PLKS Gwda Piła.

Trasa zawodów na dystansie 1000 i 1200 metrów prowadziła po terenach leśnych .Bardzo dobrze zaprezentowali się biegacze z Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyrzysku, zajmując miejsca w pierwszej i drugiej dziesiątce.

Wśród dziewcząt najlepiej spisała się Martyna Jankowska uczennica klasy Id, która  wywalczyła trzecie miejsce,  natomiast w kategorii chłopców Daniel Gromadzki z klasy IIIb uplasował się na siódmej pozycji.

Skład naszej reprezentacji: Martyna Jankowska, Daria Szcześniak, Agnieszka Skrzypczyńska, Patrycja Czerwińska, Karolina Olszewska, Sandra Konopa, Jakub Chrząstek, Daniel Rozpłoch, Daniel Gromadzki, Marcel Zgryźniak, Krzysztof Jagodziński.