Być kobietą...

Dnia 25 maja 2015 roku odbyło się przedstawienie z udziałem nauczycieli i uczniów pt. „Być kobietą”, przygotowane przez panie: Agnieszkę Rummel, Agnieszkę Melę-Kartosz, Lidię Troczyńską i Małgorzatę Wilczyńską. Przybyli Goście mogli wysłuchać ciekawych aranżacji znanych przebojów w wykonaniu uczennic naszego gimnazjum i nauczycielki muzyki p. A. Rummel.

Widzowie obejrzeli również wyjątkowe przedstawienie, bo już po raz trzeci wspólnie na scenie wystąpili uczniowie i nauczyciele, którzy w żartobliwy sposób próbowali odpowiedzieć na pytanie: kim jest kobieta? Oglądając przedstawienie, można było delektować się pysznym ciastem (przygotowanym przez rodziców gimnazjalistów).

Kończąc spotkanie, głos zabrałą pani Agnieszka Mela-Kartosz, która bardzo gorąco podziękowała za pomoc podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A pani dyrektor Małgorzata Charczun wyraziła nadzieję, że tego typu imprezy, które niosą pozytywne emocje, będą kontynuowane w przyszłości.

Więcej zdjęć >>>