Gminny Konkurs Piosenki Religijnej

10 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich  w Wyrzysku już po raz ósmy odbył się Gminny Konkurs Piosenki Religijnej z okazji X-tej rocznicy śmierci papieża Świętego Jana Pawła II. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, znajdujących się na terenie naszej gminy. Wzięło w nim udział 20 solistów.

Uczniowie rywalizowali w następujących kategoriach wiekowych:
kl. I-III;
kl. IV-VI;
gimnazja.

Wśród gimnazjalistów bezkonkurencyjna okazała się Weronika Bąk z Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyrzysku, drugie miejsce zajęła Nicola Wacholc również uczennica naszego gimnazjum, trzecie Klaudia Wróblewska z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Osieku, a wyróżnienie otrzymała Weronika Jagła – także uczennica z Osieka.

Gratulujemy serdecznie zarówno naszym uczennicom, jak i wszystkim wykonawcom, życzymy dalszych sukcesów.