XIX Regionalny Turniej Kręglarski

W dniu 2.06.2015r. w Pile na torach bowlingowych został zorganizowany XIX Regionalny Turniej Kręglarski z okazji obchodów Dnia Dziecka. W zawodach uczestniczyły szkoły z regionu północnej wielkopolski z powiatów: czarnkowsko – trzcianeckiego, pilskiego, wągrowieckiego i złotowskiego. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczęta.

Gimnazjum w Wyrzysku reprezentowali: Magdalena Czerwińska, Aleksandra Czerwińska, Paweł Szłapa, Daniel Bladzich.

Po bardzo zaciętej walce nasi gimnazjaliści zajęli czołowe miejsca oraz zdobyli puchar w kategorii dziewcząt, natomiast chłopcy zajęli drugie miejsce.

Indywidualnie: Aleksandra Czerwińska w kategorii dziewcząt młodszych zajęła I miejsce

Magdalena Czerwińska w kategorii dziewcząt starszych zajęła I miejsce

Daniel Bladzich w kategorii chłopców młodszych zajął I miejsce