STRONA GŁÓWNA

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły

O patronce szkoly

Co nas wyróżnia

Dokumenty szkolne

 

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja i obsługa

Publikacje nauczycieli

 

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski

Klasy

Najlepsi uczniowie

Plan lekcji

Zastępstwa

Podręczniki

Wybitni absolwenci

Nasza twórczość

 

DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Regulaminy

Zebrania

"Szkoła Marzeń"

 

Z ŻYCIA SZKOŁY

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarium imprez

Kółka zainteresowań

Zespoły wyrównawcze

Konkursy

Wycieczki

Sport

Galeria

 

Powiatowe rozgrywki w piłce plażowej chłopców i dziewcząt

W dniu 18 maja 2015 r. reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Patrycja Bogacka, Zuzanna Łyskanowska, Daniel Gromadzki i Adrian Wojtczak wzięła udział w Powiatowych Rozgrywkach Plażowej Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców. Zawody zostały rozegrane w ośrodku wczasowym "Płotki" koło Piły. Drużyny uczestniczące w rywalizacji dotarły na miejsce o godz. 9.00 i wkrótce rozpoczęły swoje mecze. Zawody toczyły się według systemu "brazylijskiego" (do dwóch przegranych meczów).

Po losowaniu drużyna chłopców z Wyrzyska trafiła na późniejszych finalistów, drużynę z Osieka nad Notecią. Niestety, mecz przebiegał pod dyktando przeciwników i zakończył się wygraną drużyny z Osieka 2:0. W drugim meczu Daniel i Adrian zagrali z kolegami z Gimnazjum nr 4 w Pile. Mecz zakończył się wygraną 2:1 dla naszych siatkarzy. W trzecim meczu drużyna z ZS nr 2 w Pile pokonała gimnazjalistów z Wyrzyska w stosunku 2:1. Tegoroczną rywalizację chłopcy zakończyli na miejscu piątym.

Dziewczęta z naszego gimnazjum w pierwszym meczu uległy bardzo silnej drużynie dziewcząt z Gimnazjum nr 5 w Pile. Do zwycięstwa drużyny przeciwnej przyczynił się bardzo silny serwis i dobra gra w polu. W drugim meczu siatkarki z Wyrzyska zostały pokonane przez gimnazjalistki z Osieka nad Not. 2:0. Tym samym zakończyły swoją rywalizację w tym roku i zostały sklasyfikowane na miejscu ósmym.