Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Łobżenicy

31 marca 2015r. w Łobżenicy  odbył się na Hali Widowisko-Sportowej Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Łobżenicy. Jak w poprzednich dwóch turniejach, podopieczni Łukasza Sadłowskiego nie zawiedli. W zawodach  wzięło  udział  sześć drużyn:  Gimnazjum z Wyrzyska,  Gimnazjum  z Wysokiej, Gimnazjum  z  Łobżenicy, Gimnazjum  z Osieka nad Notecią, Gimnazjum z Białośliwia oraz Gimnazjum  ze Skoków- brązowy medalista Mistrzostw Rejonu w Piłce Halowej. Uczniowie z Wyrzyska zajęli ponownie pierwsze miejsce, tym samym  rewanżując się drużynie ze Skoków za remis podczas w/w turnieju i pokonując ich 3 : 0. Najlepszym bramkarzem turnieju został Daniel Gromadzki, a w trójce najlepszych strzelców turnieju znaleźli się Patryk Wajer i Wojciech Hałas zdobywając po pięć bramek. W ostatnim miesiącu podobne turnieje Piłki Halowej zawodnicy Łukasza Sadłowskiego wygrali w Wysokiej i w Osieku.

Trener i opiekun drużyny: Łukasz Sadłowski