XV Okręgowy Turniej Wiedzy Ekologiczno-Wędkarskiej

Dnia 28.03.2015r. dziewięcioro gimnazjalistów uczestniczyło w XV Okręgowym Turnieju Wiedzy Wędkarskiej i Ekologicznej w Pile. Organizatorem wyjazdu było Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Wyrzysku. Uczniowie rozwiązując test oraz zadanie zręcznościowe zdobywali punkty liczące się w klasyfikacji indywidualnej oraz ustalonej drużynowej.

W klasyfikacji indywidualnej VII miejsce zdobył Kacper Nosek z kl. Id, VIII miejsce ex aequo Maryna Szweda z kl. IIIc i Zuzanna Łyskanowska z kl. IIIb, XI – Arkadiusz Borzych kl. IIIb, XV – Aleksandra Górniak kl. IIIc . W podsumowaniu drużynowym III miejsce zdobył zespół w składzie: Martyna Szweda, Zuzanna Łyskanowska i Kamil Skrzyniarz oraz V miejsce zespół: Arkadiusz Borzych, Aleksandra Górniak i Mateusz Szpojda. Laureaci turnieju otrzymali nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego i pamiątkowe puchary. Opiekunem grupy był p. Marek Nowicki.