DZIEŃ DZIECKA I SPORTU

Dnia 21 czerwca 2016 roku w Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyrzysku odbył się DZIEŃ DZIECKA I SPORTU. Uczniowie pod opieką nauczycieli przeszli na boisko sportowe, gdzie dokonano uroczystego otwarcia „naszych małych igrzysk”, mimo niezbyt przychylnej aury - zabawa była wspaniała. Wiele emocji przyniosło przeciąganie liny pomiędzy klasami, bo w tej konkurencji brali udział również nauczyciele. Podczas trwania zmagań sportowych rodzice przygotowywali dla nas poczęstunek, pieczone kiełbaski cieszyły się niesamowitym powodzeniem, bo wysiłek sportowy oczywiście wzmaga apetyt. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim życzliwym sponsorom, ponieważ ich hojność przysporzyła nam wielką radość. Dziękujemy: p. E. Tośko, p. S. Kniole, p. I. T. Gruchalskim, AUTO – MIX (p. W. Stańczyka), ARCE NOEGO, FARM COMPLEX SERVICE (p. M. Gackowiakowi).

więcej zdjęć >>>