SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM W ŁOBŻENICY

W dniu 19.05.2016r. w Górce Klasztornej odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Łobżenicy.

Biegi odbywały się po alejkach Gaju Góreckiego a długość trasy była jednakowa dla dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięli udział gimnazjaliści z Łobżenicy, Wysokiej, Wyrzyska, Osieka n/Notecią oraz ZSP z Łobżenicy.

Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce, sztafeta chłopców zajęła II miejsce, natomiast sztafeta dziewcząt uplasowała się na III miejscu.

Skład reprezentacji dziewcząt: Paulina Wojda, Amelia Białakowska, Agnieszka Chrząstek, Oliwia Beker, Daria Szcześniak, Joanna Tomaszewska, Wiktoria Borowczak, Agata Kędzior, Martyna Brzykcy, Martyna Jankowska.

Skład reprezentacji chłopców: Wojciech Hałas, Jakub Kozimor, Jakub Chrząstek, Patryk Jańczak, Jakub Kośmider, Daniel Rozpłoch, Waldemar Kukurowski, Łukasz Żmidziński, Patryk Kowalczyk, Patryk Wajer.