Krzysztof Jaśkiewicz czwarty w województwie wielkopolskim!

Z dorobkiem trzech tytułów laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych uczeń klasy III a Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej w Wyrzysku uplasował się na czwartym miejscu wśród wszystkich gimnazjalistów w województwie wielkopolskim w roku szkolnym 2015/2016. To wielki sukces Krzysztofa, jego nauczycieli i całej naszej szkoły. Po raz pierwszy w historii naszego Gimnazjum udało się osiągnąć jednemu uczniowi tytuł „potrójnego laureata” z geografii, matematyki oraz wiedzy ekonomicznej i obywatelskiej i 12 kwietnia z rąk kuratora oświaty naszego województwa – pani Elżbiety Leszczyńskiej odebrał zaświadczenia zwalniające go z trzech części Egzaminu Gimnazjalnego oraz cenne nagrody.

Serdecznie gratulujemy Krzysztofowi tak wysokiego wyniku i życzymy kolejnych, tak spektakularnych sukcesów w szkole ponadgimnazjalnej. Podziękowania należą się także nauczycielom pomagającym gimnazjaliście w przygotowaniach do kolejnych etapów konkursów: pani Joanna Berndt dzieliła się swoją wiedzą z uczniem z geografii, pani Anna Hoppe sprawdzała Krzysztofowi dziesiątki a może nawet setki przeliczonych zadań z matematyki, pan Ryszard Sell udzielał gimnazjaliście cennych wskazówek z zakresu wiedzy ekonomicznej i obywatelskiej. Krzysztofie, jesteśmy z ciebie dumni i na pewno na długo zapamiętamy twój potrójny tytuł laureata!

Nauczyciele Gimnazjum w Wyrzysku