IV Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców w Pile

W dniu 13.05.2016r. na hali sportowej MOSiR w Pile odbył się turniej piłki ręcznej, w którym wzięły udział cztery drużyny: ZS z Miasteczka Krajeńskiego, Gimnazjum z Wyrzyska, absolwenci ZS 3 w Pile oraz aktualny mistrz Powiatu Pilskiego ZS 3 z Piły. Podopieczni Łukasza Sadłowskiego ponownie nie zawiedli i zajęli drugie miejsce. Uczniowie z naszego gimnazjum wygrali z Miasteczkiem Krajeńskim 6:3, z absolwentami ZS 3 4:4 i 3:2 ZS 3. Warto przypomnieć, że Gimnazjaliści z Wyrzyska są też brązowymi medalistami z Mistrzostw Powiatu Pilskiego w piłce ręcznej. Po turnieju zostały rozdane nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem w drużynie został Hubert Jagodziński, a najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Jaśkiewicz.

Nauczyciel prowadzący: Łukasz Sadłowski