Nasz nauczyciel laureatem „Tygodnika Pilskiego”

W dniu 11 marca br. w sali bankietowej hotelu Gromada w Pile odbyła się gala laureatów trzech plebiscytów „Tygodnika Pilskiego” Ludzi Roku 2015 pod patronatem „Głosu Wielkopolskiego” i portalu Piła naszemiasto.pl. Tradycyjnie swoje nagrody przyznali dziennikarze pod przewodnictwem Marka Rodwalda – prezesa Oddziału Polska Press Poznań i Mateusza Ludewicza – redaktora naczelnego „Tygodnika Pilskiego” Wśród wyróżnionych laureatów znalazł się nauczyciel naszego gimnazjum Ryszard Sell, któremu przyznano V miejsce w kategorii „Oświata i służba zdrowia”. Nauczyciel został uhonorowany za dobre podejście do młodzieży, które zaowocowało licznymi laureatami i finalistami konkursów wojewódzkich w tym przede wszystkim o samorządzie terytorialnym oraz za zainicjowanie i realizację utworzenia Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wyrzysku.

Uroczystość odbyła się w obecności zacnych gości w tym posłów do Parlamentu Europejskiego, Sejmu RP, samorządowców z regionu wśród których włodarza naszej gminy reprezentował zastępca burmistrza -Tadeusz Perliński. Dziennikarze Tygodnika Pilskiego przyznali wyróżnienia w czterech kategoriach: „Kultura i działalność społeczna”, „Oświata i służba zdrowia”, „Biznes” i „Nasi bohaterowie”. Ponadto przyznano Tytuł Człowieka Roku 2015 i nagrodzono najlepszych sportowców.