III edycja "Uzależnia mnie tylko sport" rusza!

III edycja kampanii Samorządu Województwa Wielkopolskiego „Uzależnia mnie tylko sport” zbliża się dużymi krokami. Impreza rusza 28 maja na terenie Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią.

Gmina Wyrzysk i Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią zapraszają wszystkich do udziału w inauguracji trzeciej edycji kampanii „Uzależnia mnie tylko sport” w Gminie Wyrzysk. Tym razem na uczestników czekać będą biegi w czterech kategoriach po urokliwych terenach osieckiego skansenu:

1. Przedszkolacy + rodzice/opiekunowie (50 m i 1500 m).

2. Dzieci z klas I-III szkół podstawowych + rodzice/opiekunowie (200m i 1500 m).

3. Dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych + rodzice/opiekunowie (400 m i 1500 m).

4. Młodzież gimnazjalna + rodzice/opiekunowie (600m i 1500 m).

Zachęcamy do zgłaszania się chętnych rodziców z dziećmi u nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach lub opiekunów grup przedszkolnych.

Tym razem biegać będziemy:

• 28 maja 2016 r. od godz. 14.00 na terenie Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią;

• 4 czerwca 2016 r. od godz. 9.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Krajence;

• 11 czerwca 2016 r. od godz. 11.00 na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Wysokiej;

• 18 czerwca 2016 r. (finał) od godz. 9.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodzieży.

W skansenie oprócz rodzinnych biegów przewidziane są konkursy profilaktyczne z nagrodami, gry i zabawy dla dzieci, możliwość zwiedzania obiektów znajdujących się na skansenie, pyszne wafle, wiejski chleb z masłem, przejażdżki bryczką i inne atrakcje.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Regulaminu biegu 28.05.2016 Wyrzysk.docx

Załącznik nr 1 do Regulaminu UMTS III - Subregion 1.pdf