V Walentynkowy Turniej w Piłkę Ręczną w Powiecie Pilskim

11 lutego 2015 roku nasi gimnazjalni szczypiorniści udali się do Miasteczka Krajeńskiego na V Turniej Walentynkowy w Piłkę Ręczną. Do rywalizacji przystąpiły najlepsze drużyny w powiecie pilskim. Zespół Szkół nr 3 w Pile, Zespół Szkół w Miasteczku Krajeńskim i reprezentacja Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyrzysku.

Nasze Gimnazjum reprezentowały: Iwona Kraczek, Angelika Kowalska, Agata Kędzior, Weronika Speyer, Weronika Kotarak, Anna Filip, Martyna Urban, Natalia Roczyńska, Wiktoria Borowczak, Alicja Sznajderowska, Julia Michalska.

W pierwszym meczu nasze dziewczyny rywalizowały z Zespołem Szkół nr 3 w Pile. Wspaniała gra w obronie i celne rzuty na bramkę zaowocowały zwycięstwem nad Mistrzyniami Powiatu Piła z roku 2015. W rywalizacji z gospodyniami drużyną z Miasteczka Krajeńskiego walka trwała do ostatniej sekundy meczu. Niestety przegraliśmy jedną bramką. W ostatecznym rozrachunku zajęliśmy drugie miejsce.

Na koniec sportowych zmagań, podczas podsumowania, okazało się, że z pośród naszych reprezentantek Iwona Kraczek została wybrana najlepszym bramkarzem turnieju. Wyróżnienie otrzymała również Angelika Kowalska.

Opiekun - Sławomir Gajdziński