Przedstawienie teatralne pt. „W krzywym zwierciadle”

Dnia 23 maja 2016 roku o godz. 18 odbyła się w Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyrzysku prezentacja II części projektu edukacyjnego TEATR UCZY ŻYCIA, czyli przedstawienie teatralne pt. „W krzywym zwierciadle”. Spotkanie rozpoczęli pan dyrektor Sławomir Gajdziński i pani Agnieszka Mela – Kartosz, informując przybyłych gości, że spektakl jest również wyrazem podziękowania dla wszystkich, którzy w styczniu wsparli akcję WOŚP, a także sympatyków naszej szkoły. A przedstawienie było szczególne, bo już po raz czwarty na deskach naszej małej sceny stanęli obok siebie w roli aktorów uczniowie i nauczyciele, a po raz pierwszy także rodzice. Widzowie mogli oglądać to szczególne dzieło, popijając kawę i częstując się pysznym ciastem, co również przygotowano wspólnie. I właśnie ta zgodna praca uczniów, rodziców i nauczycieli cieszy szczególnie. Ciepłe przyjęcie publiczności zachęca nas, by z takich projektów nie rezygnować. Zauważyła to także, przybyła na prezentację projektu (dofinansowanego przez Urząd Miasta Wyrzysk), pani burmistrz Bogusława Jagodzińska, która pochwaliła przedsięwzięcie i stwierdziła, że takie akcje będzie chętnie wspierać w przyszłości.