STRONA GŁÓWNA

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły

O patronce szkoly

Co nas wyróżnia

Dokumenty szkolne

 

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja i obsługa

Publikacje nauczycieli

 

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski

Klasy

Najlepsi uczniowie

Plan lekcji

Zastępstwa

Podręczniki

Wybitni absolwenci

Nasza twórczość

 

DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Regulaminy

Zebrania

"Szkoła Marzeń"

 

Z ŻYCIA SZKOŁY

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarium imprez

Kółka zainteresowań

Zespoły wyrównawcze

Konkursy

Wycieczki

Sport

Galeria

 

WIOSENNA NOCKA HARCERSKA  W SKRÓCIE  WIONOHA!

29 kwietnia  odbyła się w naszej szkole WIOSENNA NOCKA HARCERSKA, zorganizowana przez 17 DSH ,,Niezależne Trampy’’.  Zaprosiliśmy wszystkich gimnazjalistów do wspólnej zabawy i integracji w nieco innej atmosferze. 

W piątek  o godzinie 18:00 34 osoby zostały zakwaterowane w  salach 4 i 5 na parterze naszej szkoły. Najpierw odbył się  bieg miejski z licznymi  dziwnymi zadaniami.  Uczestnicy podzieleni na mniejsze grupy  otrzymali mapę miasta i wyruszyli w trasę.  Wieczornym punktem nocowania  było Przyrzeczenie Harcerskie, które złożyło troje uczniów: Natalia  Roczyńska, Jan Wójcik i Dominik Tośko. Nowi ochotnicy pomyślnie przeszli okres próby  i uroczyście   przy ognisku, w obecności kolegów, koleżanek  oraz opiekunów wypowiedzieli słowa: ,,Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętną pomoc bliźnim i być posłusznym Prawu Harcerskiemu’’. Gratulujemy!

Ponadto najbardziej zasłużone harcerki z naszej drużyny  otrzymały stopnie harcerskie za realizację wyznaczonych zadań i godną postawę harcerską. Potem przy ognisku były kiełbaski, sałatka, drożdżówki  i pląsy. Późnym wieczorem wróciliśmy  do  szkoły, która zmieniła się w bazę noclegową. Było wesoło, pląsaliśmy, oglądaliśmy film, no i oczywiście było małe straszonko na drugim piętrze.  Była pizza i… zero spania! W sobotni poranek zjedliśmy śniadanie uporządkowaliśmy szkołę i wszyscy wrócili do domów… odespać WioNoHę!!!

 Czuwaj! Zapraszamy za rok!