Wyjazd na mecz piłki ręcznej

Dnia 27 lutego 2016r. grupa uczennic i uczniów z Gimnazjum w Wyrzysku wyjechała do Płocka kibicować podczas meczu w piłkę ręczną tamtejszej drużynie.

Wyjazd zorganizowany został przez Sławomira Gajdzińskiego, Sławomira Nowaka i Łukasza Sadłowskiego. Wyjazd dofinansowany był również z środków finansowych przekazanych z Urzędu Miejskiego w Wyrzysku. Gospodarz Wisła Płock podejmował rywala Paris Saint-Germain. W zespole tym gra cała europejska plejada gwiazd piłki ręcznej z różnych krajów. Płocczanie nie mieli łatwego zadania, wynik końcowy po sześćdziesięciu minutach gry był korzystny dla mistrza Francji. My - kibicowaliśmy Wiśle Płock i mieliśmy nadzieję, że dojdzie do niespodzianki na boisku, tak się jednak nie stało. Wszyscy nasi uczniowie wrócili w doskonałych humorach i podjęliśmy decyzję, że kolejny wyjazd będzie na mecze eliminacyjne w piłkę ręczną do Igrzysk Olimpijskich w Brazylii. Turniej rozgrywany będzie w Spocie w kwietniu 2016r.