STRONA GŁÓWNA

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły

O patronce szkoly

Co nas wyróżnia

Dokumenty szkolne

 

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja i obsługa

Publikacje nauczycieli

 

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski

Klasy

Najlepsi uczniowie

Plan lekcji

Zastępstwa

Podręczniki

Wybitni absolwenci

Nasza twórczość

 

DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Regulaminy

Zebrania

"Szkoła Marzeń"

 

Z ŻYCIA SZKOŁY

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarium imprez

Kółka zainteresowań

Zespoły wyrównawcze

Konkursy

Wycieczki

Sport

Galeria

 

Wielki sukces Krzysztofa!

zabaW minioną sobotę, 23 kwietnia, ogłoszono wyniki Konkursów „Złota Żaba”  i „Złota Żabka” w Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego oraz w Dziedzinie Matematyki -  organizowanych dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych przez Fundację Edukacji Społecznej „EKOS” w Swarzędzu. W tegorocznej XXIII edycji konkursu wzięło udział 11 947 uczestników z województwa wielkopolskiego  i lubuskiego.

Uroczysta gala, podczas której wręczono najlepszym z najlepszych statuetki „Złotej Żaby” odbyła się w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Swarzędzu.

Pierwsze miejsce i „Złotą Żabę” w Dziedzinie Matematyki zdobył Krzysztof Jaśkiewicz z klasy IIIa, a w dziedzinie Literatury i Języka Polskiego wyróżnienie otrzymał Sebastian Tadych z klasy IIId, który zajął 18 miejsce na 5 499 uczestników biorących udział  w konkursie.

„Złota Żaba” łączy walory edukacyjne z cechami znakomitej zabawy i rozrywki intelektualnej. Celem  konkursu jest premiowanie uczniów, którzy wykazują się wyobraźnią i umiejętnością szukania niebanalnych rozwiązań.