Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

11 października 2016r. w Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyrzysku młodzież, nauczyciele i pracownicy szkoły świętowali Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwanym Dniem Nauczyciela. Z tej okazji uczniowie klasy Ie oraz IIIc przygotowali uroczysty apel dla wszystkich nauczycieli i uczniów gimnazjum. Oliwia Kubacka przypomniała w swoim przemówieniu piękne postaci nauczycieli i wychowawców, takich jak doktor Janusz Korczak, którzy dla dzieci poświęcili swoje życie. Następnie podziękowała wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za wielki trud przekazywania wiedzy, okazywane serce i wyrozumienie oraz złożyła życzenia zdrowia, pomyślności i sukcesów w pracy zawodowej. Uczniowie (przygotowani przez p. Agnieszkę Rummel, Aleksandrę Walczak i Jacka Onoszko) zaprezentowali scenki artystyczne oraz przepiękne wiersze poświęcone pracy nauczyciela.

więcej zdjęć >>>