Bal Pierwszoklasistów

Dnia 25 października br. odbył się w naszym gimnazjum BAL DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH, który jednocześnie miał charakter integracyjny.

Uczestnicy zabawy wzięli udział w różnych konkurencjach tanecznych, między innymi w tańcu z balonami i wokół krzeseł. Zwycięzcami zostali: Zuzanna Jaskólska, Marcin Nalewajski i Natalia Skzypczyńska. Konkurencje przebiegały w miłej atmosferze, a nagrodą dla najlepszych były słodkie podaruki. Tradycyjnie wybrano Króla i Królową Balu. Zostali nimi: Wiktoria Mróz i Krzysztof Biniek. Młodzież bardzo chętnie brała udział w zabawach oraz tańczyła podczas dyskoteki, która zakończyła się o godz. 19:00.

Organizatorzy dziękują Samorządowi Szkolnemu wraz z opiekunem w zorganizowaniu konkursów, a także wszystkim wychowawcom klas I za pomoc i opiekę nad uczniami.

Alicja Bień - pedagog szkolny

Więcej zdjęć >>>