STRONA GŁÓWNA

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły

O patronce szkoly

Co nas wyróżnia

Dokumenty szkolne

 

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja i obsługa

Publikacje nauczycieli

 

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski

Klasy

Najlepsi uczniowie

Plan lekcji

Zastępstwa

Podręczniki

Wybitni absolwenci

Nasza twórczość

 

DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Regulaminy

Zebrania

"Szkoła Marzeń"

 

Z ŻYCIA SZKOŁY

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarium imprez

Kółka zainteresowań

Zespoły wyrównawcze

Konkursy

Wycieczki

Sport

Galeria

 

II MŁODZIEŻOWA GALA NAUKI I SPORTU

Dnia 20 czerwca 2017 roku odbyła się już po raz drugi MŁODZIEŻOWA GALA NAUKI I SPORTU w sali widowiskowej przy ul. Parkowej 8. Bohaterami tej uroczystości byli oczywiście najlepsi uczniowie i sportowcy gminy Wyrzysk. Gratulacje młodym mistrzom składali burmistrz Wyrzyska p. Bogusława Jagodzińska w asyście dyrektorów gimnazjów i szkół podstawowych.

Stypendia z rąk pani dyrektor Alicji Bień otrzymali:

Klasa 1 a

Wiktoria Mróz - średnia ocen 5,57

  • III miejsce w wojewódzkim konkursie matematycznym organizowanym przez UMK w Toruniu pn. „Liga Zadaniowa”

  • III miejsce w wojewódzkiej Gimnazjalnej Olimpiadzie Matematyczno – Informatycznej

  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUR

  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla Uczniów Gimnazjum

Jacek Spichalski - średnia ocen 5,0

Klasa 1 b

Julia Mocek - średnia ocen 5,07

Klasa 1 d

Zuzanna Jaskólska - średnia ocen 5,29

Wiktoria Kozimor - średnia ocen 5,14

Aleksandra Dudek - średnia ocen 5,0
 
Klasa 1 e

Karolina Bąbińska - średnia ocen 5,0

  • brązowa medalistka Finału Mistrzostw Powiatu Piła w Piłkę Ręczną Dziewcząt
    w ramach XVIII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Zuzanna Bura - średnia ocen 5,00

Klasa 2 a

Igor Jakub Rumiński - średnia ocen 5,93

  • V miejsce w wojewódzkiej Gimnazjalnej Olimpiadzie Matematyczno-Informatycznej

  • II miejsce w wojewódzkim konkursie matematycznym organizowanym przez UMK w Toruniu pn. „Liga Zadaniowa”

  • Finalista etapu wojewódzkiego „Ponadwojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej I Ekonomicznej”

  • 3 miejsce w etapie powiatowym Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

  • Finalista międzywojewódzkiego Konkursu Polonistycznego „Złota Żaba”

Martyna Dróbka - średnia ocen 5,07

Klaudia Pikulik - średnia ocen 5,07

Klasa 2 b

Katarzyna Kołodziej - średnia ocen 5,21

  • I miejsce w konkursie powiatowym „Dwie strony sieci”

Jakub Kozimor - średnia ocen 5,21

  • III miejsce w wojewódzkim konkursie matematycznym organizowanym przez UMK w Toruniu pn. „Liga Zadaniowa”

  • II miejsce Sztafeta 4 x 100m Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce, Piła 9.05.2017r.

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej

  • V miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce

Klasa 2 c

Wiktoria Wachowska - średnia ocen 5,5

Paulina Wojda

  • brązowa medalistka Finału Mistrzostw Powiatu Piła w Piłkę Ręczną Dziewcząt w ramach XVIII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Julia Michalska

  • brązowa medalistka Finału Mistrzostw Powiatu Piła w Piłkę Ręczną Dziewcząt w ramach XVIII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Klasa 2 d

Zuzanna Jaśkiewicz - średnia 5,21

Magdalena Malich - średnia 5,21

Wiktoria Borowczak

  • brązowa medalistka Finału Mistrzostw Powiatu Piła w Piłkę Ręczną Dziewcząt w ramach XVIII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Klasa 2 e

Martyna Nowicka - średnia 5,14

Klasa 3 a

Martyna Urban - średnia ocen: 5,22

Artur Osesek - średnia ocen: 5,06

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej

Paulina Nalewajska - średnia ocen: 5,0

Anna Marta Filip

  • brązowa medalistka Finału Mistrzostw Powiatu Piła w Piłkę Ręczną Dziewcząt w ramach XVIII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Mariusz Barciszewski

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej

Julia Banach - średnia ocen 5,0

Klasa 3 b

Agata Kędzior - średnia 5,67

  • 1 miejsce w etapie powiatowym Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

  • 1 miejsce w finale Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

  • brązowa medalistka Finału Mistrzostw Powiatu Piła w Piłkę Ręczną Dziewcząt w ramach XVIII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Natalia Mrotek - średnia 5,44

Joanna Brząkała - średnia 5,44

Jakub Chrząstek - średnia 5,17

  • II miejsce Sztafeta 4 x 100m Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce, Piła 9.05.2017r.

Klasa 3 c

Aleksandra Duszczak - średnia 5,50

Oliwia Kubacka - średnia 5,33

Daria Wronkowska - średnia ocen 5,0

Natalia Roczyńska

  • brązowa medalistka Finału Mistrzostw Powiatu Piła w Piłkę Ręczną Dziewcząt w ramach XVIII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Klasa 3 d

Natalia Senska - średnia 5,17

  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur

  • Finalistka międzywojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Złota Żaba”

Weronika Speyer

  • brązowa medalistka Finału Mistrzostw Powiatu Piła w Piłkę Ręczną Dziewcząt w ramach XVIII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Martyna Jankowska

  • brązowa medalistka Finału Mistrzostw Powiatu Piła w Piłkę Ręczną Dziewcząt w ramach XVIII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, Piła 24.04.20017r.

  • II miejsce Bieg na dyst. 300m Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce, Piła 9.05.2017r.

Daniel Mrotek

  • I miejsce XII Regionalny Turniej Warcabowy „Sprawni-Razem” (Mistrzostwa Północnej Wielkopolski)Gębice 18.10.2016r.
     

 

Więcej zdjęć>>>