STRONA GŁÓWNA

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły

O patronce szkoly

Co nas wyróżnia

Dokumenty szkolne

 

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja i obsługa

Publikacje nauczycieli

 

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski

Klasy

Najlepsi uczniowie

Plan lekcji

Zastępstwa

Podręczniki

Wybitni absolwenci

Nasza twórczość

 

DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Regulaminy

Zebrania

"Szkoła Marzeń"

 

Z ŻYCIA SZKOŁY

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarium imprez

Kółka zainteresowań

Zespoły wyrównawcze

Konkursy

Wycieczki

Sport

Galeria

 

Szkolna Gala Sportu i Nauki w Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej - Curie

Dnia 13 czerwca 2017r. na sali widowiskowej odbyła się Szkolna Gala Sportu i Nauki podsumowująca zawody sportowe i zmagania przedmiotowe w konkursach organizowanych w roku szkolnym 2016/2017.

Najlepsi sportowcy naszego gimnazjum otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Oto lista wyróżnionych sportowców:

  1. Artur Osesek

  2. Mariusz Barciszewski

  3. Hubert Jagodziński

  4. Daniel Rozpłoch

  5. Jakub Chrząstek

  6. Szymon Chuchla

  7. Miłosz Królik

  8. Jakub Bogacki

  9. Jakub Sikora

  10. Miłosz Janicki

  11. Antoni Gruchalski

  12. Ostap Lewicki

  13. Patryk Czerwiński

  14. Kacper Karnowski

  15. Jakub Kozimor

  16. Waldemar Kukurowski

  17. Kamil Skrzyniarz

  18. Kacper Dziamara

  19. Kamil Krysztofiński

  20. Jakub Błażejczak

  21. Mateusz Żarek

  22. Mateusz Szpojda

  23. Adrian Kożuchin

  24. Michał Kowalski

  25. Paweł Wojda

  26. Łukasz Żmidziński

  27. Jacek Spichalski

  28. Paweł Kowalski

  29. Hubert Pikulik

  30. Daniel Mrotek

  1. Martyna Jankowska

  2. Agata Kędzior

  3. Martyna Brzykcy

  4. Wiktoria Borowczak

  5. Martyna Nowicka

  6. Paulina Wojda

  7. Zuzanna Doberstein

  8. Karolina Bąbińska

  9. Wiktoria Radtka

  10. Zuzanna Bura

  11. Daria Szcześniak

  12. Aleksandra Zdanowicz

  13. Martyna Lorenz

  14. Wiktoria Wachowska

  15. Natalia Roczyńska

  16. Weronika Speyer

  17. Alicja Sznajderowska

  18. Patrycja Dutkiewicz

  19. Weronika Kotarak

  20. Julia Michalska

  21. Jagoda Roszkowska

  22. Manuela Barabasz

  23. Anna Filip

 

Wybrano również sportowca roku w kategorii dziewcząt i chłopców. Sportowcem roku szkolnego 2016/2017 w naszym gimnazjum został uczeń klasy III a – Mariusz Barciszewski, a najlepszą zawodniczką okazała się Martyna Jankowska z klasy III d.

Gala była okazją nie tylko do nagrodzenia najlepszych sportowców, ale także do podsumowania licznych konkursów, które odbyły się w naszej szkole:

  • konkursy przeprowadzone podczas Dni Matematyki >>>

  • konkursy przeprowadzone podczas Tygodnia Języka Polskiego >>>

  • konkursy profilaktyczne >>>

  • konkurs fotograficzny >>>

Po gali odbył się konkurs ”Moja twarz brzmi znajomo”. >>>