Wycieczka do parku linowego w Rudnicy

W dniu 12 czerwca 2017 r. klasa p. Ryszarda Sella (II B) i klasa p. Sławomira Nowaka (II D) udała się do parku linowego w Rudnicy. Wyjazd autokarem z targowiska odbył się już o godz. 8.35. Na miejsce młodzież dotarła o godzinie 10.20. Po instruktażu i założeniu uprzęży wysokościowej przez każdego z uczestników, ruszono na podbój siedmiu tras linowych dostępnych w parku. Pogoda na początku wyjazdu nie zapowiadała się optymistycznie, ale na szczęście na miejscu świeciło słońce i było bardzo ciepło. Po przejściu swoich wybranych tras, młodzież pełna wrażeń i bardzo głodna usiadła przy ognisku. Przygotowane przez organizatorów wyjazdu pieczone kiełbaski z chlebem i ketchupem znikały w szybkim tempie. Na koniec posiłku opiekunowie rozdali słodki deser w postaci wafelków. Wszyscy szczęśliwie wrócili do Wyrzyska o godzinie 15.40.