Wycieczka do Bydgoszczy

nia 13 czerwca uczniowie klasy 1a, 1b oraz 1d mieli okazję wybrać się do Bydgoszczy na ciekawą wycieczkę.

Pierwszym jej punktem były Escape Room’y. Uczestnicy wycieczki podzielili się na grupy. Pierwsza, pod opieką Pani Anny Ślepeckiej oraz Pani Anny Hoppe, spędziła godzinę w pokojach z łamigłówkami, a druga w tym czasie zwiedzała Bydgoszcz razem z Panią Joanną Berndt. Po upływie godziny grupa pierwsza zakończyła swoją przygodę z pokojami, a druga mogła ją zacząć.

Wszyscy uczniowie po wyjściu byli bardzo zadowoleni i podekscytowani, żarliwie wymieniali się nabytymi w pokojach doświadczeniami i omawiali trudności, które napotkali.

Drugą częścią wycieczki był Jumping Park, gdzie pod opieką instruktorek chłopcy i dziewczęta mogli korzystać z atrakcji takich jak basen z gąbkami i trampoliny.

Ta wycieczka na pewno radośnie zapisała się w pamięci pierwszoklasistów i na pewno w przyszłości z chęcią wybiorą się na kolejne!

Więcej zdjęć >>>