Zabrakło niewiele...

Nie udało się tym razem gimnazjalistkom z Wyrzyska dostać do grona 8 laureatów XVII edycji Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Powiat pilski reprezentowali w Żychlinie koło Konina Maria Turbiak i Karolina Scigaj. O małym pechu może mówić Marysia, której zaledwie dwa punkty zabrakły do uzyskania tytułu laureata tego konkursu. Jednak były to kolejne nasze finalistki wojewódzkie, które godnie zaprezentowały naszą szkołę. Wart przypomnieć, iż obie wygrały eliminacje powiatowe i zdominowały konkurs wojewódzki „Wielkopolska – Europejski i Samorządny Region Polski”.

R.S.