STRONA GŁÓWNA

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły

O patronce szkoly

Co nas wyróżnia

Dokumenty szkolne

 

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja i obsługa

Publikacje nauczycieli

 

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski

Klasy

Najlepsi uczniowie

Plan lekcji

Zastępstwa

Podręczniki

Wybitni absolwenci

Nasza twórczość

 

DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Regulaminy

Zebrania

"Szkoła Marzeń"

 

Z ŻYCIA SZKOŁY

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarium imprez

Kółka zainteresowań

Zespoły wyrównawcze

Konkursy

Wycieczki

Sport

Galeria

 

OSTATECZNE WYNIKI ROCZNEJ RYWALIZACJI W RAMACH

 SZKOLNEJ LIGI ORTOGRAFICZNEJ

 

KLASY PIERWSZE

 

DRUŻYNOWO

1.             miejsce – klasa Ig – 1132 pkt.

2.             miejsce klasa Ie  1118 pkt.

3.             miejsce – klasa Ia – 1049 pkt.

4.             miejsce – klasa If – 1041 pkt.

5.             miejsce – klasa Ic 925 pkt. (wynik z 7 miesięcy) (…)

 

INDYWIDUALNIE

1.             miejsce – Aleksandra Mikołajczak (Ie) – 390 pkt.

2.             miejsce – Kamil Rola (Ig) – 383 pkt.

3.             miejsce – Martyna Grochowska (Ig) – 376 pkt.

4.             miejsce Honorata Sawińska (Ia) – 366 pkt., Justyna Ziaja (If) – 366 pkt. (…)                  

                

  

KLASY DRUGIE

 

DRUŻYNOWO

1.             miejsce – klasa IIb – 1102 pkt.

2.             miejsce – klasa IIf – 1066 pkt.

3.             miejsce – klasa IIa – 1041 pkt.

4.             miejsce – klasa IId – 1016 pkt. 

5.             miejsce – klasa IIc – 1012 pkt. (…)      

    

INDYWIDUALNIE

1.             miejsce – Olga Wojciechowska (IIf) – 366 pkt.

2.             miejsce – Iwona Gryniewicz (IIa) – 362 pkt.

3.             miejsce – Weronika Goła (IIe) -  360 pkt. (…)   

 

 

KLASY TRZECIE

 

DRUŻYNOWO

1.             miejsce – klasa IIIf – 1086 pkt.

2.             miejsce – klasa IIIb – 1028 pkt.

3.             miejsce – klasa IIId – 1012 pkt.

4.             miejsce – klasa IIIg – 962 pkt. (wynik z 7 miesięcy)

5.             miejsce – klasa IIIa – 948 pkt. (wynik z 7 miesięcy) (…)

 

INDYWIDUALNIE

 

1.             miejsce – Kamila Pilarczyk (IIIf) – 368 pkt.

2.             miejsce – Joanna  Nowak (IIIf) – 362 pkt.

3.             miejsce – Patryk Duszyński (IIIb) – 348 pkt. (…)

 

Gratulujemy wysokich wyników, dziękujemy bardzo wszystkim za uczestnictwo. Wkrótce zostaną rozdane dyplomy oraz nagrody książkowe dla 3 pierwszych osób w kategorii indywidualnej.

                                                                                              

                                                                                                                                            Organizator: Z. S.