Turniej Piłki Ręcznej Chłopców w Kaczorach

15.05.2010r. drużyna chłopców z naszego gimnazjum wraz z p. Adamem Dziamarą wybrali się na Turniej Piłki Ręcznej do Kaczor. W rozgrywkach wzięły udział cztery szkoły: gimnazjum z Miasteczka Krajeńskiego, gimnazjum z Wyrzyska, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego z Piły oraz reprezentacja gospodarzy. Po krótkim powitaniu wszyscy byli gotowi do zaciętej rywalizacji.  Nasz zespół swój pierwszy mecz rozegrał z gospodarzami. Wygrali walkę z wynikiem 12:7. Kolejny mecz rozegrany z drużyną Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego z Piły nie przyniósł szczęścia. Nasza ekipa zakończyła rywalizację z wynikiem 9:6 dla przeciwników. Ostatni bój stoczyli z gimnazjum z Miasteczka Krajeńskiego. Niestety po raz kolejny nasi chłopcy zostali pokonani z wynikiem 14:8.

Ostatnie miejsce w rozgrywkach zajęli gospodarze. Nasze gimnazjum zdobyło lll miejsce. Na ll miejscu uplasowała się drużyna z Piły, a na najwyższym podium stanęło Gimnazjum z Miasteczka Krajeńskiego. Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Krystian Zdanowicz. Natomiast tytuł najlepszego zawodnika naszej reprezentacji otrzymał Mateusz Nosek.