Biwak w Krostkowie

W ostatnich dniach maja br. uczniowie klasy III g wraz z wychowawcą i jednym z rodziców spędzili miłe chwile na biwaku klasowym w gospodarstwie agroturystycznym „Dolina Ranczo” w Krostkowie. W tym urokliwym miejscu wypoczywali mając do dyspozycji teren do gry w piłkę nożną i do siatkówki. W chwilach wolnych mogli popływać łódką na stawie, gdzie mogli także połowić ryby. Niektórzy sprawdzali swój fechtunek strzelecki z wiatrówki, a jeszcze inni mogli pojeździć konno.

Uczniowie biesiadowali także przy ognisku, a także uczestniczyli w różnych grach i zabawach m. in. w quizie dotyczącym EURO 2012 i quizie wspomnieniowym z ich trzyletniego pobytu w gimnazjum. Uczestnicy wycieczki z żalem opuszczali biwakowy teren, jednak z nowymi wspomnieniami i wrażeniami.

R. Sell