Finał Ogólnopolski w Biegach Rozstawnych

W dniu 22 czerwca 2012r w Łodzi odbył się Finał Ogólnopolski w Biegach Rozstawnych. Celem imprezy była: popularyzacja lekkiej atletyki wśród młodzieży szkolnej, integracja młodzieży z całego kraju oraz wyłonienie najlepszych sztafet w konkurencjach 4x100m i sztafecie szwedzkiej. Organizatorami zawodów byli: Łódzki Szkolny Związek Sportowy, Fundacja „Vena Sport” oraz Akademicki Związek Sportowy w Łodzi.

W konkurencji sztafety szwedzkiej dziewcząt Województwo Wielkopolskie reprezentowały zawodniczki z Gimnazjum w Wyrzysku: Iga Buraczyk, Aleksandra Miły, Karolina Koziarska oraz Sandra Szpott. W gronie najlepszych 21 sztafet szwedzkich z Polski nasze lekkoatletki zajęły 13 miejsce w kraju. GRATULUJEMY!!!

A. Dziamara