Daniel Rola laureatem IV Powiatowego Konkursu Matematycznego

To już kolejny sukces młodego laureata Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego. Tym razem Daniel, zdobywając 22 punkty na 30,  zajął II miejsce w czwartej edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego, organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego.

W zmaganiach udział brało około czterystu uczestników. Tylko najlepsi trafili do grona laureatów i wyróżnionych. Wręczenie nagród miało miejsce 16 czerwca br. w siedzibie szkoły w Pile. Oprócz nagrody książkowej Daniel otrzymał gratyfikację pieniężna. Nad przygotowaniem ucznia do konkursu czuwał p. Krzysztof Kozimor.   Gratulujemy!

A. Kozimor