Akcja "Świąteczny Miś"

Już po raz drugi udało się w naszym gimnazjum zorganizować akcję pt. "Świąteczny Miś". Młodzieży naszej szkoły udało się w ciągu zaledwie kilku dni zebrać 3 worki maskotek i 2 kartony książeczek, płytek z bajkami, kolorowanek i przyborów do rysowania. Wszystkie prezenty zostały przekazane na oddział dziecięcy wyrzyskiego szpitala dnia 1 czerwca 2012r. z okazji Dnia Dziecka. Do upominków uczniowie dołączyli życzenia dla małych pacjentów szybkiego powrotu do zdrowia. Organizatorami tej akcji byli członkowie kółka geograficznego: Adrianna Matczyńska, Martyna Staszewska, Paulina Grabkowska, Karolina Tarapacka, Mateusz Mrotek, Hubert Semczuk, Mikołaj Grzanka i aleksander Engler. Opiekunem grupy była p. Joanna Berndt.