STRONA GŁÓWNA

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły

O patronce szkoly

Co nas wyróżnia

Dokumenty szkolne

 

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja i obsługa

 

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski

Klasy

Najlepsi uczniowie

Plan lekcji

Zastępstwa

Podręczniki

Publikacje nauczycieliWybitni absolwenci

Nasza twórczość

 

DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Regulaminy

Zebrania

"Szkoła Marzeń"

 

Z ŻYCIA SZKOŁY

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarium imprez

Kółka zainteresowań

Zespoły wyrównawcze

Konkursy

Wycieczki

Sport

Galeria

 

NAJLEPSZE ŚREDNIE OCEN W HISTORII GIMNAZJUM:

Rok szkolny 2013/2014

Rima Nsrullah

3e

5,41

Krzysztof Martin

2b

5,35

Maria Wawrzyniak

2a

5,29

Karolina Śron

2d

5,29

Aneta Witkowska

3e

5,22

Patrycja Kowalska

3c

5,17

Marek Kapczyński

3a

5,17

Karolina Pasternak

2d

5,14

Rania Nasrullah

1c

5,08

Sylwia Kożuchin

1b

5,07

Artur Lisowski 

1a

5,00

Małgorzata Kornacka

1e

5,00

Kamila Kubich

1e

5,00

Patryk Jańczak

1e

5,00

Weronika Wachowiacz

1d

5,00

Julia Brzezińska

1d

5,00

Martyna Balcerowska

2b

5,00

Rok szkolny 2012/2013

Maria Wawrzyniak

1a

5,57

Karolina Śron 

1d

5,50

Krzysztof Martin

1b

5,35

Daniel Rola

3e

5,33

Aneta Witkowska

2e

5,29

Rima Nasrullah

2e

5,23

Anna Martin

3f

5,22

Katarzyna Kafke

3e

5,22

Dominika Kowalska

3f

5,17

Klaudia Kowalska

3e

5,17

Patrycja Kowalska

2c

5,14

Karolina Pasternak

1d

5,14

Patrycja Wachowska  

3e

5,12

Anna Skrzyniarz

3c

5,11

Katarzyna Żakowska

3c

5,11

Angelika Łuczyk

3a

5,11

Patryk Duszczak

3f

5,06

Marta Płaczek

3b

5,00

Adam Ksobiech

3b

5,00

Julia Grzanka

1b

5,00

Rok szkolny 2011/2012

Aleksandra Mikołajczak

3e

5,41

Rima Nasrullah  

1e

5,36

Iga Buraczyk

3c

5,33

Klaudia Kozłowska

3c

5,33

Katarzyna Kafke

2e

5,29

Daniel Rola

2e

5,29

Aneta Witkowska

1e

5,29

Malwina Skrzypczyńska

3e

5,28

Aleksandra Szamara

3d

5,22

Sandra Głowik

3c

5,28

Honorata Sawinska

3a

5,28

Michalina Sopel

3f

5,22

Anna Martin

2f

5,21

Patrycja Kowalska

1c

5,21

Dominika Kowalska

2f

5,14

Katarzyna Żakowska

2c

5,14

Marta Płaczek

2b

5,14

Rok szkolny 2010/2011

Katarzyna Kafke

1e

5,53

Marta Habrzyk  

3f

5,50

Agata Pasternak

3b

5,43

Karolina Malich

1e

5,40

Daniel Rola

1e

5,40

Klaudia Kozłowska

2c

5,36

Klaudia Kowalska

1e

5,27

Karolina Żur

3b

5,23

Oskar Kwasiński  

3b

5,23

Aleksandra Mikołajczak

2e

5,23

Iga Buraczyk

2c

5,21

Sandra Głowik

2c

5,21

Marta Płaczek

1b

5,20

Katarzyna Żakowska

1c

5,20

Rok szkolny 2009/2010

Dawid Bladzich

3g

5,71

Ewelina Nowak  

3a

5,59

Marta Habrzyk

2f

5,57

Aleksandra Mikołajczak

1e

5,50

Sandra Głowik

1c

5,47

Karolina Ścigaj

3c

5,47

Kinga Strzyżewska

3e

5,44

Agata Pasternak

2b

5,43

Iga Buraczyk

1e

5,40

Karolina Żur

2b

5,40

Monika Jaremko

3a

5,38

Aleksandra Szamara  

1d

5,33

Klaudia Kozłowska

1c

5,33

Olga Falkowska

3d

5,31

Daria Stepak

3e

5,29

Agnieszka Szymborska

3b

5,29

Honorata Sawińska

1a

5,27

Oskar Kwasiński

2b

5,27

Martyna Kowalska

3g

5,24

Maria Turbiak

3d

5,24

Rrenata Michałek

3c

5,24

Rok szkolny 2008/2009

Marta Habrzyk

1f

5,78

Kinga Strzyżewska  

2e

5,71

Dawid Bladzich

2g

5,67

Agata Pasternak

1b

5,57

Paulina Pikulik

3a

5,53

Ewelina Nowak

2a

5,53

Martyna Kowalska

2g

5,47

Paweł Sobolewski

3d

5,41

Marta Łabich

3d

5,41

Anna Kwaśny

3d

5,38

Anna Haufa

3d

5,35

Agnieszka Szymborska

2b

5,33

Karolina Ścigaj

2c

5,33

Dawid Matuszewski

3a

5,31

Bartłomiej Puciłowski

3b

5,29

Karolina Żur

1b

5,27

Oskar Kwasiński

1b

5,27

Maria Turbiak

2d

5,27

Daria Stępak

2e

5,26

Magdalena Szpot

1a

5,21

Rok szkolny 2007/2008

Kinga Strzyżewska

1c

5,64

Zuzanna Sobczak

3d

5,53

Agata Banaszkiewicz

3d

5,41

Ewelina Martin

3d

5,41

Ewelina Nowak

1a

5,40

Dawid Bladzich

1a

5,33

Anna Kwaśny

2d

5,33

Paweł Sobolewski

2d

5,33

Klaudia Tadych

3d

5,33

Honorata Makoś

3e

5,29

Katarzyna Walas

3b

5,28

Anna Haufa

2d

5,27

Marta Łabich

2d

5,27

Paulina Pikulik

2d

5,27

Jolanta Górniak

3f

5,24

Daniel Rusiecki

3c

5,24

Martyna Kowalska

1g

5,20

Renata Michałek

1c

5,20

Karolina Ścigaj

1c

5,20

Agnieszka Szymborska

1b

5,20

Rok szkolny 2006/2007

Dominik Charczun

3b

5,63

Zuzanna Sobczak

2d

5,46

Adrianna Tuchalska

3e

5,38

Marta Wojciechowska

3b

5,38

Agata Banaszkiewicz

2d

5,33

Anna Kwaśny 

1d

5,33

Magdalena Bednarek

2c

5,27

Marta Łabich

1d

5,27

Patrycja Ścigaj

3g

5,27

Klaudia Szczepańska

3f

5,25

Klaudia Tadych

2d

5,21

Daria Gordon

2f

5,20

Ewelina Martin

2d

5,20

Karolina Kowalska

3d

5,18

Daria Adamska

2c

5,13

Jolanta Górniak

2e

5,13

Honorata Makoś

2e

5,13

Andrzej Szymkowiak

2d

5,13

Rok szkolny 2005/2006

Ewa Bratkowska

3a

5,56

Dorota Westphal

3f

5,56

Dominik Charczun

2b

5,50

Beata Janicka

3b

5,44

Izabela Kowal

3f

5,44

Agata Banaszkiewicz

1d

5,44

Marta Mrotek

3e

5,37

Patrycja Ścigaj

2g

5,36

Paulina Balcerowska

3f

5,31

Karolina Bień

3a

5,31

Katarzyna Ciesielska

3a

5,31

Natalia Gogol

3a

5,31

Natalia Muzyka

3d

5,31

Klaudia Szczepańska

2f

5,29

Marta Wojciechowska

2b

5,29

Małgorzata Zielińska

2a

5,28

Zuzanna Sobczak

1d

5,27

Kornelia Tomas

3e

5,26

Rok szkolny 2004/2005

Kinga Grabowska

3a

5,62

Danuta Onoszko

3d

5,53

Katarzyna Tomasz

3c

5,53

Joanna Bednarek

3e

5,50

Joanna Chałabiś

3b

5,50

Dominik Charczun

1b

5,50

Dorota Westphal

2b

5,43

Patrycja Klemens

3a

5,37

Ewa Bratkowska

2a

5,29

Monika Kowal

2f

5,29

Izabella Nowak

2b

5,29

Marta Mrotek

2e

5,28

Natalia Muzyka

2d

5,28

Paulina Balcerowska

2f

5,21

Jolanta Bielicka

2a

5,21

Natalia Gogol

2e

5,21

Beata Janicka

2b

5,21

Krystian Pyszka

1d

5,21

Klaudia Szczepańska

1f

5,21

 

Rok szkolny 2003/2004

Danuta  Onoszko

2d

5,77

Kinga  Grabowska

2a

5,71

Katarzyna Tomasz

2c

5,57

Dorota Westphal

1f

5,57

Bartłomiej Lach

3a

5,56

Joanna Bednarek

2c

5,50

Karolina Bień

1c

5,50

Ewa Bratkowska

1a

5,50

Izabela Mocek

3a

5,50

Patrycja Klemens

2a

5,50

Joanna Chałabiś

2b

5,43

Marta Mrotek

1c

5,42

Urszula Brzezińska

3a

5,38

Monika Nowak

3c

5,38

Tomasz Ordza

3a

5,38

Małgorzata Wilk

3f

5,38

Natalia Serwus

2d

5,36

Arkadiusz Tadych

2f

5,36

Katarzyna Wasylów

3g

5,31

Rok szkolny 2002/2003

Kinga Grabowska

1a

5,69

Danuta Onoszko

1d

5,67

Joanna Chałabiś

1b

5,62

Joanna Bednarek 

1e

5,53

Beata Bednarek

3c

5,50

Michalina Panfil

3b

5,50

Małgorzata Wilk

2f

5,50

Joanna Wronkowska

3c

5,50

Katarzyna Tomasz

1c

5,45

Agnieszka Janicka

3b

5,44

Urszula Brzezińska

2a

5,43

Bartłomiej Larek

2a

5,43

Monika Lewicka

1c

5,38

Patrycja Klemens

1a

5,38

Iga Peplińska

1c

5,38

Izabela Ziarnik

1a

5,38

Marta Deja

3a

5,37

Monika Nowak

2c

5,36

Tomasz Ordza

2a

5,35

Marta Walczak

2a

5,35

Agata Krasocka

3c

5,31

Szymon Michałek

1b

5,31

Michał Pepliński

3a

5,31

Natalia Serwus

1d

5,31

Rok szkolny 2001/2002

Michalina Panfil

2b

5,76

Agnieszka Janicka

2b

5,69

Adam Jagielski

3a

5,54

Izabela Mocek

1a

5,50

Beata Bednarek

2c

5,46

Tomasz Ordza

1a

5,42

Agata Krasocka

2c

5,38

Monika Wachowska

2d

5,38

Jolanta Wronkowska

2c

5,38

Jan Konieczny

1c

5,33

Mikołaj Kułakowski

1b

5,33

Małgorzata Wilk

1f

5,33

Wojciech Wilk

1c

5,31

Michał Pepliński

2a

5,31

Anna Gniazdowska

2d

5,30

Dominika Kość

1c

5,30

Rok szkolny 2000/2001

Agnieszka Janicka

1b

5,75

Michalina Panfil

1b

5,75

Adam Jagielski

2a

5,62

Michał Pepliński

1a

5,30

Agata Fąs

2e

5,23

Wojciech Wilk

2e

5,23

Beata Bednarek

1c

5,17

Aleksandra Cebrat

2f

5,15

Cezary Mosalski

2c

5,15

Andrzej Pasternak

2d

5,15

Piotr Wachowski

2a

5,15

Justyna Gaitkowska

1a

5,10

Agata Krasocka

1c

5,08

Monika Wachowska

1d

5,08

Rok szkolny 1999/2000

Agata Fąs

1e

5,33

Adam Jagielski

1a

5,25

Wojciech Wilk

1e

5,25

Aleksandra Cebrat 

1f

5,16

Magda Dubownik

1b

5,16

Monika Czyż

1a

5,00

Łukasz Janowski

1c

5,00

Ireneusz Michałek

1b

5,00