STRONA GŁÓWNA

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły

O patronce szkoly

Co nas wyróżnia

Dokumenty szkolne

 

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja i obsługa

 

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski

Klasy

Najlepsi uczniowie

Plan lekcji

Zastępstwa

Podręczniki

Publikacje nauczycieliWybitni absolwenci

Nasza twórczość

 

DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Regulaminy

Zebrania

"Szkoła Marzeń"

 

Z ŻYCIA SZKOŁY

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarium imprez

Kółka zainteresowań

Zespoły wyrównawcze

Konkursy

Wycieczki

Sport

Galeria

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

LUTY

Powiatowe rozgrywki (indywidualne) tenisa stołowego w Szydłowie

Reprezentacja dziewcząt: Amanda Pyrzanowska, Ewelina Nowak

Reprezentacja chłopców: Maciej Gordon, Łukasz Witczak;

Dziewczęta awansowały do etapu wojewódzkiego;

III Runda SZS w piłce siatkowej w Pile

Reprezentacja dziewcząt:

Agata Banaszkiewicz, Jolanta Górniak, Amanda Pyrzanowska, Ewelina Nowak,

Kinga Bratkowska, Martyna Kowalska, Marta Pogorzelska,  Patrycja Piotrowska,

Renata Michałek;

Turniej w piłkę ręczną w Miasteczku Krajeńskim

Reprezentacja chłopców: Patryk Żupinski, Michał Kowal, Adrian Turek, Marcin Kraczek, Jakub Jagodziński, Mateusz Bureta, Józef Śmiechowski

Reprezentacja dziewcząt: Amanda Pyrzanowska, Patrycja Welc, Marta Rogalska,

Sylwia Turbiak, Maria Turbiak, Marta Michalska, Karolina Wojda,

Dziewczęta – II miejsce,

Chłopcy – II miejsce;

MARZEC

Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej w Miasteczku Krajeńskim

Dziewczęta II miejsce

Wielkopolski Turniej Tenisa Stołowego w Gnieźnie

II miejsce Radosław Hałas

KWIECIEŃ

Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej w Łobżenicy (1 kwietnia)

 III miejsce – reprezentacja dziewcząt

Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej w Łobżenicy  (2 kwietnia)

 III miejsce – reprezentacja chłopców

III Wiosenny Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Łobżenicy (18 kwietnia)

II miejsce – reprezentacja chłopców       

MAJ

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce (9 maja)

II miejsce – Łukasz Witczak (300 m p.pł.)

II miejsce – Amanda Pyrzanowska (oszczep) 

II miejsce – Jolanta Górniak (kula)

III miejsce – Marta Rogalska (600m)

wszystkie osoby awansowały na zawody rejonowe

Rejonowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce (13 maja)

II miejsce – Łukasz Witczak (300 m p.pł.)

IV miejsce – Amanda Pyrzanowska (oszczep)

IV miejsce – Jolanta Górniak (kula)

IV miejsce – Marta Rogalska (600m)

Turniej Piłki Plażowej w ramach rozgrywek SZS na Płotkach  (15 maja)

Turniej w Piłkę Ręczną o Puchar Burmistrza Gminy Kaczor (16 maja)

II miejsce – reprezentacja dziewcząt

III miejsce – reprezentacja chłopców

 

Sztafetowe biegi przełajowe w Łobżenicy (19 maja)

II miejsce – reprezentacja dziewcząt

II miejsce – reprezentacja chłopców

II Otwarty Turniej w Piłkę Ręczną o Puchar Burmistrza Gminy Wyrzysk (26 maja)

I miejsce – reprezentacja chłopców

                                                        CZERWIEC

Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu o Puchar Burmistrza Gminy Wyrzysk (5czerwca)

Mistrzostwa Gimnazjum w Piłkę Ręczną (12 czerwca)

I miejsce klasa III a (na pierwszym zdjęciu)
II miejsce
klasa I d

III miejsce połączone klasy II c, d