STRONA GŁÓWNA

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły

O patronce szkoly

Co nas wyróżnia

Dokumenty szkolne

 

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja i obsługa

 

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski

Klasy

Najlepsi uczniowie

Plan lekcji

Zastępstwa

Podręczniki

Publikacje nauczycieliWybitni absolwenci

Nasza twórczość

 

DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Regulaminy

Zebrania

"Szkoła Marzeń"

 

Z ŻYCIA SZKOŁY

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarium imprez

Kółka zainteresowań

Zespoły wyrównawcze

Konkursy

Wycieczki

Sport

Galeria

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

WRZESIEŃ

Powiatowa Inauguracja Roku 2008/2009 w Sporcie (25 września)

III miejsce – reprezentacja chłopców w sztafecie szwedzkiej

Skład reprezentacji: Mateusz Klemens, Dawid Banaś, Kamil Sobiech, Paweł Nalewajski, Jakub Borowczyk, Przemysław Wyczyński

PAŹDZIERNIK

Szkolne eliminacje w biegu na dystansie 1000 metrów (3 października)

 I miejsce Przemysław Wyczyński (3:04.81)

 II miejsce Dawid Szpot (3:07.63) 

 III miejsce Paweł Nalewajski (3:10.01)

II miejsce w I Rundzie Mistrzostw Powiatowych w Piłce Nożnej (6 października)

Skład reprezentacji: Mateusz Klemens, Dawid Banaś, Paweł Nalewajski, Jakub Borowczyk, Paweł Kucik, Mateusz Bureta, Sebastian Śmigaj, Radosław Tadych, Marek Pikulik, Dawid Szpot, Kajetan Szczepański, Maciej Stańczyk, Adrian Wiśniewski, Miłosz Janda, Kacper Ziarnik

LISTOPAD

Zawody pływackie (6 listopada)

Dnia 6 listopada 2008r. odbyły sie zawody pływackie na basenie w Wyrzysku. W zawodach wzięły udział reprezentacje trzech szkół: gimnazjaliści z Wyrzyska, Osieka nad Notecią i Łobżenicy. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał p. Łukasz Sadłowski oraz p. Sławomir Gajdziński. Podczas zawodów zostały przyznane następujące miejsca:

w kategorii dziewcząt

klasa I

I miejsce –  Pasternak Agata (Wyrzysk)

II miejsce – Gackowiak Natalia (Osiek)

III miejsce – Sznajderowska Patrycja (Osiek)

klasa II

I miejsce – Nowak Ewelina (Wyrzysk)

II miejsce – Kistowska Agata (Osiek)

III miejsce – Kondracka Klaudia (Osiek)

klasa III

I miejsce – Wojtkowiak Dominika (Wyrzysk)

II miejsce – Stęposz Anna (Wyrzysk)

III miejsce – Łuczak Weronika (Osiek)

w kategorii chłopców

klasa I

I miejsce –  Zabel Wojciech (Wyrzysk)

II miejsce – Gajdziński Mikołaj (Łobżenica)

III miejsce – Bukowski Kamil (Osiek)

klasa II

I miejsce – Kwaśniewski Mateusz (Osiek)

II miejsce – Banaś Dawid (Wyrzysk)

III miejsce – Jagodziński Krzysztof (Łobżenica)

klasa III

I miejsce – Bąk Jakub (Osiek)

II miejsce – Olszaniecki Krystian (Wyrzysk)

III miejsce – Ziarnik Tadeusz (Wyrzysk)

Drużynowo zwyciężyli pływacy z gimnazjum z Osieka nad Notecią. Na drugim miejscu uplasowali sie zawodnicy z naszej szkoły, natomiast trzecie miejsce zajęli gimnazjaliści z Łobżenicy. Jak zawsze rozgrywkom towarzyszyły niezapomniane emocje i zdrowy duch rywalizacji. Zwycięscy otrzymali pamiątkowe medale, a poszczególne szkoły  puchary i dyplomy.

GRUDZIEŃ

Gwiazdkowy turniej piłki siatkowej w Osieku nad Notecią (4 i 5 grudnia)

III miejsce – drużyna dziewcząt

III miejsce – drużyna chłopców

Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Piłce Ręcznej Dziewcząt (12 grudnia)

Drużyna dziewcząt w składzie: Paulina Gajewska, Martyna Kowalska, Ewelina Nowak, Kamila Mreła, Patrycja Piotrowska, Klaudia Orlińska, Sylwia Osieczonek, Agnieszka Skowrońska, Alicja Turbiak, Maria Turbiak zajęła III miejsce.      

STYCZEŃ

I etap turnieju piłki siatkowej (9 stycznia)

Skład drużyny: Karol Fenske IIIa, Mateusz Wypych Ic, Przemysław Alexejew Id, Paweł Sobolewski IIId, Piotr Sobolewski IIId, Sebastian Smigaj IIIc, Filip Marcinkowski IIIc, Maciej Witkowski IIb, Marek Piklulik IIIf

Drużyna chłopaków z naszego gimnazjum awansowała do następnej rundy rozgrywek.

MARZEC

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Miasteczku Krajeńskim (6 marca)

Paulina Gajewska otrzymała tytuł najlepszej zawodniczki zespołu dziewcząt z Wyrzyska a Patryk Semczuk najlepszego zawodnika zespołu chłopców z Wyrzyska.

Gimnazjalne Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Tenisie Stołowym (7 marca)

I miejsce – Ewelina Nowak IIa

VII miejsce – Marta Codro IIIc

X Gimnazjada - Finał Województwa Wielkopolskiego w Warcabach Klasycznych (14 marca)

V miejsce Dawid Bladzich IIg            

XXXVII miejsce Paulina Pikulik IIIa

 

KWIECIEŃ

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Biegach Przełajowych

III miejsce w kategorii dziewcząt – Hanna Pietrzak

III miejsce w kategorii chłopców – Piotr Dziubek

I runda rozgrywek grupowych gimnazjów w piłce nożnej COCA - COLA CUP 2009 (15 kwietnia)

 nasza drużyna zajęła I miejsce i awansowała do dalszych rozgrywek               więcej...

V Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Puchar Burmistrza Łobżenicy (17 kwietnia)

 II miejsce zajęła drużyna dziewcząt

Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Miasteczko Krajeńskie (29 kwietnia)

Drużyna w składzie: Agnieszka Skowrońska, Maria Turbiak, Paulina Gajewska, Ewelina Nowak, Sylwia Osieczonek, Karolina Pufahl, Alicja Turbiak, Kamila Mreła, Patrycja Piotrowska zajęła V miejsce.

 

MAJ

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Lekkiej Atletyce w Pile (8 maja)

Przemysław Wyczyński II miejsce w biegu na 2000m

Dawid Banaś III miejsce w biegu na 100m

Dawid Szpott  IV miejsce w biegu na 1000m

Kacper Ziarnik, Jakub Borowczyk, Sebastian Śmigaj, Łukasz Sak II miejsce w chodzie 4x100m

Dawid Banaś, Kamil Sobiech, Piotr Dziubek, Mateusz Klemens, Sebastian Śmigaj, Przemysław Wyczyński

III miejsce w sztafecie szwedzkiej

Sztafetowe biegi przełajowe w Łobżenicy (18 maja)

 drużyna dziewcząt zajęła II miejsce

 drużyna chłopców zajęłą I miejsce

II Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Kaczory (29 maja)

drużyna dziewcząt w składzie: Alicja Turbiak, Kamila Pufahl, Kamila Mreła, Patrycja Piotrowska, Martyna Kowalska, Sylwia Osieczonek, Agnieszka Skowrońska, Kinga Bratkowska, Iza Jasińska zajęła III miejsce

CZERWIEC

XI Ogólnopolski Uliczny Bieg im. E. Wojciechowskiego „OLKA” (6 czerwca)

Nasza szkolna sztafeta  w składzie: Hanna Pietrzak, Piotr Dzubek, Magdalena Mreła, Przemysław Wyczyński, Paulina Kowslska,Sebastian Śmigaj, Agnieszka Rajek, Dawid Banaś, Weronika Światkowska, Paweł Nalewajski wywalczyła I miejsce przed dwiema sztafetami z Gimnazjum z Wysokiej i Osieka nad Notecią.

                                                                                                                    więcej zdjęć >>>